Proměny image

Každá žena je krásná

Abychom Vám mohli nabídnou co nejlepší služby, naše studio spolupracuje s úžasnou a zajímavou ženou, paní Zuzanou Káňovou-Zvěřinskou. Tato žena se od svých 22 let se profesionálně věnuje  vizážistické práci po celé ČR a zahraničí. Od roku 1991 má praxi při kompletních proměnách mužů i žen různých věkových kategorií.

V našem studiu pořádáme pravidelně speciální vizážistické párty. Proměna image trvá celkově 3 hodiny, dozvíte se, co se kompletně hodí přímo pro Vás za barvy, styly, střihy, vzory, poskládá Vám konkrétní 4 základní modely - do práce, na kafčo, na sport, atd…

Dále získáte rady ohledně parfémů, jaké vybrat šperky, doplňky, jaký zvolit střih a styl vlasů, rady na čem se dá šetřit a na čem není dobré šetřit. Můžete se těšit také na rozbor osobnosti podle data narození a na závěr konečné líčení na každý den a závěrečný styling.

Prostě rady a zážitek na celý život.

Cena proměny na vizážistické párty je 1.450 Kč na osobu / délka trvání 3 hodiny.

Zájemci hlaste se na tel.: 608 467 995 z důvodu omezené kapacity!!!!

Recenze z předchozích vizáží:

Hanka, 51 let:

Paní Zvěřinská je příjemná, krásná žena, s výborným  vkusem  a je skutečná odbornice, nikomu nic nevnucuje, ale ukáže jak změna prospěje. Dozvěděla jsem se pár opravdu důležitých věcí o svém typu pleti i postavy, upravila jsem si způsob líčení a snažím se nakupovat nové oblečení podle jejích rad. Občas je prostě dobré slyšet jiný ,nezaujatý pohled na sebe,  s postupujícím věkem je vhodné pozměnit líčení, někdy i  účes  nebo oblékání . Potěšilo mě , když mi schválila barvu i střih vlasů a zamyslela jsem se nad líčením v jiném tónu než jsem byla zvyklá. Pravda je , že ne všechno, co svědčí mému zevnějšku jsem schopna akceptovat, ale v každém případě jsem ráda, že jsem se o sobě dozvěděla něco nového . Proto návštěvu vizážistky vřele doporučuji, pokud vás zajímá váš zevnějšek,  je to příjemně i smysluplně strávený čas.

Táňa, 49 let:

Paní Zvěřinská mne mile překvapila. Její řazení přítomných účastnic do skupin podle slunečních znamení je nečekané ale asi velmi přesné.

Všechno co říká je zajímavé a inspirativní. Bylo vidět, že má obrovskou představivost a jen srší skvělými nápady, které využívá  ve prospěch svých klienek.

Po celou dobu byla úžasná pohoda a příjemná atmosféra. Tuto besedu s proměnou vizáže jsem dostala jako dárek, který mne téměř šokoval, ale nakonec jsem si ho parádně užila.