Sledujte nás:

  • Facebook Social Icon

Tel.: 608 467 995

© 2017 by Studio Befit. Proudly created with Wix.com

Proměny image

Každá žena je krásná

Abychom Vám mohli nabídnou co nejlepší služby, naše studio spolupracuje s úžasnou a zajímavou ženou, paní Zuzanou Káňovou-Zvěřinskou. Tato žena se od svých 22 let se profesionálně věnuje  vizážistické práci po celé ČR a zahraničí. Od roku 1991 má praxi při kompletních proměnách mužů i žen různých věkových kategorií.

V našem studiu pořádáme pravidelně speciální vizážistické párty. Proměna image trvá celkově 3 hodiny, dozvíte se, co se kompletně hodí přímo pro Vás za barvy, styly, střihy, vzory, poskládá Vám konkrétní 4 základní modely - do práce, na kafčo, na sport, atd…

Dále získáte rady ohledně parfémů, jaké vybrat šperky, doplňky, jaký zvolit střih a styl vlasů, rady na čem se dá šetřit a na čem není dobré šetřit. Můžete se těšit také na rozbor osobnosti podle data narození a na závěr konečné líčení na každý den a závěrečný styling.

Prostě rady a zážitek na celý život.

Cena proměny na vizážistické párty je 1.450 Kč na osobu / délka trvání 3 hodiny.

Zájemci hlaste se na tel.: 608 467 995 z důvodu omezené kapacity!!!!

Recenze z předchozích vizáží:

Hanka, 51 let:

Paní Zvěřinská je příjemná, krásná žena, s výborným  vkusem  a je skutečná odbornice, nikomu nic nevnucuje, ale ukáže jak změna prospěje. Dozvěděla jsem se pár opravdu důležitých věcí o svém typu pleti i postavy, upravila jsem si způsob líčení a snažím se nakupovat nové oblečení podle jejích rad. Občas je prostě dobré slyšet jiný ,nezaujatý pohled na sebe,  s postupujícím věkem je vhodné pozměnit líčení, někdy i  účes  nebo oblékání . Potěšilo mě , když mi schválila barvu i střih vlasů a zamyslela jsem se nad líčením v jiném tónu než jsem byla zvyklá. Pravda je , že ne všechno, co svědčí mému zevnějšku jsem schopna akceptovat, ale v každém případě jsem ráda, že jsem se o sobě dozvěděla něco nového . Proto návštěvu vizážistky vřele doporučuji, pokud vás zajímá váš zevnějšek,  je to příjemně i smysluplně strávený čas.

Táňa, 49 let:

Paní Zvěřinská mne mile překvapila. Její řazení přítomných účastnic do skupin podle slunečních znamení je nečekané ale asi velmi přesné.

Všechno co říká je zajímavé a inspirativní. Bylo vidět, že má obrovskou představivost a jen srší skvělými nápady, které využívá  ve prospěch svých klienek.

Po celou dobu byla úžasná pohoda a příjemná atmosféra. Tuto besedu s proměnou vizáže jsem dostala jako dárek, který mne téměř šokoval, ale nakonec jsem si ho parádně užila.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now