Sledujte nás:

Tel.: 608 467 995

© 2017 by Studio Befit. Proudly created with Wix.com

  • Facebook Social Icon

Zajímala by Vás práce v oboru wellness?

Chybí Vám v životě perspektiva?
Uvítali byste možnost atraktivního přivýdělku či naprosté změny kariéry?

Do naší nutriční poradny hledáme nové kolegy, kteří mají zájem o zdravý životní styl, sport a výživu.

Práce je vhodná i pro studenty a maminky na MD.
Zabýváme se nutričním poradenstvím, prevencí zdraví, regulací hmotnosti, sportovní výživou a proměny image.
Jedná se o práci v zavedeném studiu – práce z kanceláře. (NEJEDNÁ se o dealerství a práci v terénu!).

Náplň práce:
- Vedení konzultace s klienty ve studiu
- Měření na diagnostickém analyzéru
- Sestavení dlouhodobého programu spolupráce, úprava jídelníčku a pitného režimu, předcházení a řešení zdravotních problémů
- Komunikace s klienty, kontrola výsledků
- Vzdělávání klientů na dalších návštěvách

Požadujeme:
- věk nad 18 let
- min. 15 hodin volného času / týden
- zájem o některých z oborů (detoxikace, redukce váhy, sportovní výživa, péče o pleť, proměny image)
- ochotu vzdělávat se
- komunikativnost,
- spolehlivost,
- příjemné vystupování

Nabízíme:
- Rekvalifikační kurzy ve všech oblastech dle Vašeho zájmu.
- Pravidelná školení.
- Nadstandardní prostory našeho studia.
- Flexibilní pracovní doba (možnost práce na hlavní i vedlejší činnost).
- Finanční ohodnocení, dle odvedené práce.
- Možnost profesního růstu

Stručný životopis zašlete na email: studiobefit@gmail.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now